TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD.  

 

- LIDER MAŁYCH OBRÓBEK WIERTNICZYCH!

Dom O nas

Historia

Certyfikaty
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
Opinie klientów
Powiedziałem, że mój szef, Rafael, który bardzo lubi twój produkt, ma nadzieję na coraz większą współpracę biznesową, ponieważ mówię ci, że mój szef jest bardzo zadowolony z produktu.

—— Pani Bethlehem

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej wiernej jakości i doskonałej obsługi. Będziemy oczekiwać na dobry interes z Twoją firmą.

—— Pan Win Hlaing

Im Online Czat teraz

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1 2 3 4
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD
Schludny magazyn Wspaniała architektura Doświadczony zespół Profesjonalne warsztaty

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TYSIM
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 70% - 80%

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1. 2012, Pierwszy z nich uruchamia specjalne maszyny do cięcia stosu, o nazwie hydrauliczny łamacz pali, seria KP łamacza zmieniła tradycyjną ręczną metodę cięcia na hydrauliczne mechaniczne na palach, eksportowane do USA, Brazylii, Rosji i innych ponad 30 krajach .

2. 2012, Pierwszy z nich uruchamia mały palownicę KR80A, będący najlepszym wyborem dla budowy infrastruktury urbanizacyjnej, eksportowanej do Rosji, Australii, Argentyny, Tajlandii i innych 8 krajów.

3. 2013 r., Pierwszy uruchamia serię specjalnych bloków hydraulicznych KPS do hydraulicznego łamacza pali, wyższą sprawność konstrukcji z kontrolą bezprzewodową.

4. 2014, pierwszy z nich wprowadza na rynek nową koncepcję modułowego palownicowego palowania, który umożliwia szybką zmianę koparki na palownicę. Wiertnica KR50 została wyeksportowana do innych krajów, stając się przemysłowym punktem świetlnym w branży fundamentów palowych w Bauma China 2014.

5. 2015 r., Pierwszy uruchamia najmniejszy zestaw hydrauliczny KR40 palowania w Chinach, o małych rozmiarach, niskiej wysokości, lekki, bardziej elastyczny, który realizuje nową metodę palowania w tunelu.

6. 2015 r., Pierwszy z nich uruchamia małe wielofunkcyjne urządzenie do palowania hydraulicznego KR125M, aby zrealizować metodę hydraulicznego układania palowania i metodę CFA do przełączania użytkowania.

7. 2015, Pierwszy z nich wprowadza na rynek małe hydrauliczne urządzenie do układania palników KR90C z podwoziem CAT, wypełnia lukę w małej, obrotowej wiertnicy high-end, koncentrując się na przemyśle.

8. 2016, pierwszy mały producent hydrauliki palowej, który uzyskał certyfikat Unii Europejskiej CE z pełną gamą produktów. Różne rodzaje urządzeń wiertniczych stały się punktem odniesienia w branży.

9. 2017 r. Wydano pierwszy zestaw wiertnicy wielofunkcyjnej (KR80M), który z CFA i metodą wiercenia obrotowego. W tym samym czasie Tysim ukończył serię wydawniczą.

10. 2018, Tysim przeniósł się do nowej fabryki i odbył ceremonię otwarcia.

Szczegóły kontaktu
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Camilla

Tel: 86-510-83590747

Faks: 86-510-83590757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)