TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD.  

 

- LIDER MAŁYCH OBRÓBEK WIERTNICZYCH!

Dom

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Certyfikaty
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
Opinie klientów
Powiedziałem, że mój szef, Rafael, który bardzo lubi twój produkt, ma nadzieję na coraz większą współpracę biznesową, ponieważ mówię ci, że mój szef jest bardzo zadowolony z produktu.

—— Pani Bethlehem

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej wiernej jakości i doskonałej obsługi. Będziemy oczekiwać na dobry interes z Twoją firmą.

—— Pan Win Hlaing

Im Online Czat teraz

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1 2 3 4
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD
Professional Engineers Professional Workshop Tidy Warehouse Experienced Team

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TYSIM
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 70% - 80%

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD jest jedynym profesjonalnym krajowym przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami i rozwojem oraz produkcją małych i średnich urządzeń do palowania w Chinach, z systemem zarządzania jakością ISO9001. Produkty obejmują palownica hydrauliczna, palownice modułowe, hydrauliczne łamacze stosów, mechaniczne chwytaki do ścian szczelinowych i inne podobne produkty. Seria TYSIM KR dla małych palownic i seria hydraulicznych młotów hydraulicznych firmy KP to krajowe marki.

Dzięki ponad 40 patentom seria małych palownic TYSIM KR uzyskała certyfikat CE, który będzie odpowiedni dla różnych projektów budowlanych z zakresu cywilnego i urbanizacyjnego. Cechując się wysoką wydajnością i niezawodnością, seria małych palownic serii KR zyskała dobrą renomę zarówno w Chinach, jak i zagranicą w projektach budowlanych dla metra, wiaduktów i budynków mieszkalnych. Eksportowane do Australii, Rosji, Tajlandii, Argentyny, Zambii i innych krajów, palownice TYSIM staną się optymalną maszyną do budowy infrastruktury urbanizacyjnej.

Powstała seria hydraulicznych młotów hydraulicznych serii KP (nazywanych również nożycami do betonu) może szybko wycinać dużą ilość głowicy pala, co zmieniło tradycyjną ręczną metodę cięcia w Chinach. TYSIM Seria KP hydraulicznych kruszarek do pala uzyskała 11 podstawowych patentów, w tym jeden patent na wynalazek w Chinach. Obecnie młoty hydrauliczne TYSIM są eksportowane do Ameryki, Rosji, Brazylii, Australii, Wietnamu, Indonezji, Sri Lanki i innych ponad 20 krajów.

Dzięki dobrej międzynarodowej wizji i doskonałemu zespołowi inżynierów, TYSIM posiada koncepcję "Focus, Create, Valve" i koncentruje się na R & D w budowie fundamentów budowlanych. Dzięki stylowi pracy "Skup się na szczegółach, ulepszaj" i zaletach wiodącej technologii i rynku, TYSIM spróbuje zbudować "TYSIM", aby stać się "rodzimą marką pierwszej klasy i znaną na całym świecie" profesjonalnym sprzętem do palowania w ciągu 5 lat, w międzyczasie promując krajowe budownictwo obywatelskie.

Szczegóły kontaktu
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Camilla

Tel: 86-510-83590747

Faks: 86-510-83590757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)