TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD.  

 

- LIDER MAŁYCH OBRÓBEK WIERTNICZYCH!

Dom

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Certyfikaty
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do sztaplowania na sprzedaż
Opinie klientów
Powiedziałem, że mój szef, Rafael, który bardzo lubi twój produkt, ma nadzieję na coraz większą współpracę biznesową, ponieważ mówię ci, że mój szef jest bardzo zadowolony z produktu.

—— Pani Bethlehem

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej wiernej jakości i doskonałej obsługi. Będziemy oczekiwać na dobry interes z Twoją firmą.

—— Pan Win Hlaing

Im Online Czat teraz

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1 2 3 4
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD
Schludny magazyn Wspaniała architektura Doświadczony zespół Profesjonalne warsztaty

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TYSIM
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 70% - 80%
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD jest wiodącym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji małych i średnich kompaktowych obrotowych wiertnic. TYSIM jest również członkiem komitetu zarządzającego Stowarzyszenia Krajowego Przemysłu Fundacyjnego w ramach Stowarzyszenia Krajowego Przemysłu Maszyn Budowlanych. TYSIM, krajowe przedsiębiorstwo hi-tech, przeszło certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz prywatną firmę hi-tech z prowincji JiangSu. Cała seria produktów przeszła certyfikat CE. Zarejestrował ponad 40 wzorów patentów. Produkty TYSIM obejmują małe obrotowe wiertnice, modułowe wiertnice, średniej wielkości obrotowe wiertnice Caterpillar z podwoziem, hydrauliczne młoty do palowania i inne pokrewne produkty. Seria małych obrotowych wiertnic obrotowych TYSIM KR i hydrauliczne młoty do palowania KP są obecnie jedną z profesjonalnych marek w branży palowania. Cztery lata z rzędu TYSIM został uznany przez China Road Machinery Net za dziesięć najlepszych marek, które przyciągnęły uwagę użytkowników. W 2019 roku został uznany przez chińskie stowarzyszenie przemysłu maszyn budowlanych za jednego z 50 najlepszych profesjonalnych producentów maszyn budowlanych.

Po blisko 10 latach koncentracji na obrotowej platformie wiertniczej, TYSIM opracował pełną gamę małych i średnich obrotowych platform wiertniczych z serii KR: KR40, KR50, KR80, KR90, KR125, KR150, KR220C, KR285C; wielofunkcyjne wiertnice serii M KR80M, 90M, KR125M, KR220M z funkcją CFA z długim ślimakiem oraz obrotowe wiertnice KR150S i KR285S o niskiej wysokości.

Wiertnice TYSIM nadają się nie tylko do różnych projektów budowlanych cywilizacyjnych i urbanistycznych. Nadają się również do metra, wiaduktu i przebudowy starych projektów nieruchomości. Charakteryzująca się wysoką wydajnością i niezawodnością wydajność seria małych wiertnic KR zyskała doskonałe uznanie w Chinach i za granicą. Produkty TYSIM były eksportowane partiami do Australii, Singapuru, Rosji, Tajlandii, Argentyny, Wietnamu, Indonezji, Filipin, Kataru, Zambii i ponad 40 krajów. Wraz z awansem chińskiego przemysłu budowlanego na wyższy poziom, wiertnice TYSIM staną się optymalnymi maszynami do infrastruktury urbanistycznej i przebudowy konstrukcji.

Seria hydraulicznych młotów do palowania KP (zwanych również nożami do betonu) opracowanych przez TYSIM rozwiązała problemy związane z cięciem pali w najbardziej efektywny i wydajny sposób. Umożliwiło to szybkie cięcie stosów w znacznie krótszym czasie, co zmieniło tradycyjną metodę cięcia ręcznego w Chinach. Hydrauliczne młoty do palowania TYSIM KP zdobyły 11 głównych patentów, w tym jeden patent na wynalazek w Chinach. Obecnie młoty do palowania TYSIM zostały wywiezione do Ameryki, Anglii, Brazylii, Australii, Wietnamu, Indonezji, Sri Lanki i innych ponad 40 krajów.

Pod przywództwem założyciela, Pana Xin (Peng), członka komitetu National Foundation Construction Machinery Committee w ramach Narodowego Komitetu Normalizacyjnego, TYSIM powołał zespół oddanych specjalistów z solidnym doświadczeniem specjalizujących się w przemyśle pillingowym. Stworzyli spójny zespół z szeroką międzynarodową wizją i bogatym doświadczeniem produktowym. Kierując się podstawową koncepcją „Koncentracji na tworzeniu wartości” i wprowadzając zasadę „koncentracji na szczegółach i ciągłego doskonalenia”, aby skupić się na badaniach i rozwoju oraz produkcji małych i średnich obrotowych wiertnic, TYSIM podtrzymał i umocnił swoją wiodącą pozycję pozycja w zakresie wiedzy technicznej i udziałów w rynku w celu promowania modernizacji sprzętu wiertniczego krajowego przemysłu fundamentowego. Z czasem marka TYSIM stanie się marką najwyższego poziomu zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Szczegóły kontaktu
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Camilla

Tel: 86-510-83590747

Faks: 86-510-83590757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)