Wyślij wiadomość
Dom

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD profil firmy

profil firmy

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD jest wiodącym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji małych i średnich kompaktowych wiertnic obrotowych.TYSIM jest również członkiem zarządu Ogólnopolskiego Związku Przemysłu Fundamentów w ramach Związku Ogólnopolskiego Przemysłu Maszyn Budowlanych.TYSIM, krajowe przedsiębiorstwo high-tech, przeszło certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz prywatną certyfikację przedsiębiorstwa high-tech w prowincji JiangSu.Cała seria produktów przeszła certyfikację CE.Zarejestrował ponad 40 patentów na projekty.Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD profil firmy 0

TYSIM obejmuje małe wiertnice obrotowe, wiertnice modułowe, średniej wielkości wiertnice obrotowe z podwoziem Caterpillar, hydrauliczne łamacze pali i inne powiązane produkty.Małe obrotowe wiertniceSeria TYSIM KRi seria KP hydraulicznych łamaczy pali to obecnie jedna z profesjonalnych marek w branży palowania.Cztery lata z rzędu firma TYSIM została uznana przez China Road Machinery Net za pierwszą dziesiątkę marek, które zwróciły uwagę użytkowników.W 2019 roku została uznana za jednego z 50 najlepszych profesjonalnych producentów maszyn budowlanych przez chińskie stowarzyszenie przemysłu maszyn budowlanych.

 

Po blisko 10 latach koncentrowania się na wiertnicach obrotowych, TYSIM opracował pełną gamę małych i średnich wiertnic obrotowych obejmującą serie KR: KR50, KR80, KR90, KR125, KR150, KR220C, KR285C, KR300, KR360;wielofunkcyjne wiertnice serii M KR80M, 90M, KR125M, KR220M z długim ślimakiem CFA Function oraz niskie wiertnice obrotowe KR125ES i KR300ES.Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD profil firmy 1

 

Wiertnice TYSIM nadają się nie tylko do różnych projektów budowlanych urbanizacji cywilnej, ale także do metra, wiaduktów i przebudowy starych projektów osiedlowych.Charakteryzująca się wysoką wydajnością i niezawodnością, seria małych wiertnic KR zyskała doskonałe uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.Produkty TYSIM były eksportowane partiami do Australii, Singapuru, Rosji, Tajlandii, Argentyny, Wietnamu, Indonezji, Filipin, Kataru, Zambii i ponad 40 krajów.Wraz z awansem chińskiego budownictwa na kolejny wyższy poziom, wiertnice TYSIM staną się optymalnymi maszynami dla infrastruktury urbanizacyjnej i przebudowy konstrukcji.

 

Seria hydraulicznych łamaczy pali KP (znanych również jako przecinarki do pali betonowych) firmy TYSIM rozwiązała problemy cięcia pali w najbardziej efektywny sposób.Umożliwiło to szybkie cięcie pali w znacznie krótszym czasie, co zmieniło tradycyjną metodę ręcznego cięcia w Chinach.Seria hydraulicznych łamaczy pali TYSIM KP zdobyła 11 podstawowych patentów, w tym jeden patent na wynalazek w Chinach.Obecnie łamacze pali TYSIM są eksportowane do Ameryki, Anglii, Brazylii, Australii, Wietnamu, Indonezji, Sri Lanki i innych 40 krajów.

.Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD profil firmy 2

 

 

Pod przewodnictwem założyciela, pana Xin (Peng), członka komitetu National Foundation Construction Machinery Committee w ramach National Standardization Committee, TYSIM powołał zespół oddanych profesjonalistów z solidnym doświadczeniem specjalizującym się w branży pillingu.Zbudowali spójny zespół o szerokiej międzynarodowej wizji i bogatym doświadczeniu w zakresie produktów.Kierując się podstawową koncepcją „koncentracji na tworzeniu wartości” i zaszczepiając zasadę „skupiania się na szczegółach i ciągłego doskonalenia”, aby poświęcić się badaniom i rozwojowi oraz produkcji małych i średnich obrotowych platform wiertniczych, TYSIM podtrzymał i jeszcze bardziej wzmocnił swoją wiodącą pozycję pozycję w zakresie wiedzy technicznej i udziałów w rynku w celu promowania modernizacji sprzętu wiertniczego krajowego przemysłu fundamentowego.W nadchodzącym czasie TYSIM stanie się marką najwyższej klasy na rynku krajowym, jak również na rynku międzynarodowym.

Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD profil firmy 3

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

 

1. 2012, Pierwsza wprowadza na rynek specjalną maszynę do cięcia pali, zwaną hydraulicznym łamaczem pali, seria łamaczy pali KP zmieniła tradycyjną metodę ręcznego cięcia na hydrauliczno-mechaniczną na palach, eksportowaną do USA, Brazylii, Rosji i innych ponad 30 krajów.

 

2. 2012, Pierwszy uruchamia małą platformę do palowania KR80A, która ma być najlepszym wyborem dla infrastruktury urbanizacyjnej, eksportowana do Rosji, Australii, Argentyny, Tajlandii i innych 8 krajów.

 

3. 2013, Pierwsza wprowadza na rynek serię KPS specjalnego zasilacza hydraulicznego do hydraulicznego łamacza pali, konstrukcja o wyższej wydajności z bezprzewodowym sterowaniem.

 

4. 2014, Pierwsza wprowadza nową koncepcję modułowej platformy do palowania, która umożliwia szybką zmianę koparki w platformę do palowania.Wiertnica do palowania KR50 została wyeksportowana za granicę, stając się jasnym punktem branży w branży fundamentów palowych w Bauma w Chinach 2014.

 

5. 2015, Pierwsza wprowadza na rynek najmniejszą hydrauliczną platformę do palowania KR40 w Chinach, o niewielkich rozmiarach, małej wysokości, niewielkiej wadze, bardziej elastyczną, która realizuje nową metodę palowania w tunelu.

 

6. 2015, Pierwsza wprowadza na rynek małą wielofunkcyjną hydrauliczną platformę do palowania KR125M, która realizuje metodę hydraulicznej platformy do palowania i metodę CFA do zmiany zastosowania.

 

7. 2015, Pierwsza wprowadza na rynek małą hydrauliczną platformę do palowania KR90C z podwoziem CAT, która wypełnia lukę w wysokiej klasy małej obrotowej platformie wiertniczej.

 

8. 2016, Pierwszy mały producent hydraulicznych palownic, który posiada unijny certyfikat CE z pełną gamą produktów.Różne typy platform stały się wzorcem w branży.

 

9. 2017, Wydano pierwszy zestaw wiertnicy wielofunkcyjnej (KR80M) z metodą CFA i wiercenia obrotowego.W tym samym czasie Tysim zakończył wszystkie serie wprowadzania produktu na rynek.

 

10. 2018 Tysim wprowadził się do nowej fabryki i zorganizował ceremonię otwarcia.

 

 

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : TYSIM

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty Chiny TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty